OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

2017/2018

TENIS STOŁOWY

2017/2018 - udział w Regionalnej Lidze Tenisa Stołowego zorganizowanej przez TKKF - „Radziejowianka” - VI miejsce

2017-04-28/30 - organizacja i udział XXXIII Mistrzostwach Polski MOW w Tenisie Stołowym - V miejsce drużynowo, IV miejsce indywidualnie, najmłodszy zawodnik

PIŁKA NOŻNA

2018-05-24 - udział w VII Wiosenny Turniej Ośrodków Wychowawczych w piłce nożnej w Bielicach - II miejsce

2018-05-22 - udział w XVII Mistrzostwach Polski MOW w piłce nożnej „6” na boiskach trawiastych w Puławach - III miejsce, najlepszy bramkarz

2018-05-15 - udział w XVII Eliminacjach do Mistrzostw Polski MOW w „6” piłkarskich na boiskach trawiastych w Lidzbarku Warmińskim - I miejsce, najlepszy zawodnik

2018-03-18/19 - udział w XVII Mistrzostwach Polski MOW w Halowej Piłce Nożnej w Borowiu - VI miejsce

2018-03-02 - udział w Eliminacjach do XVII Mistrzostw Polski MOW w Halowej Piłce Nożnej w Lidzbarku Warmińskim  - I miejsce, najlepszy zawodnik

2018-01-08 - Sportowiec Roku 2017 Kujaw i Pomorza - drużyna roku - Włocławek i powiat włocławski I miejsce, III miejsce drużyna roku - województwo kujawsko - pomorskie

2017-12-09 - udział w VI Jesiennym Halowym Turnieju Ośrodków Wychowawczych w piłce nożnej  w Mogilnie - I miejsce, król strzelców

2017-11-25 - udział w XII Turnieju Piłki Hakowej Placówek Wychowawczych w Strzelnie - I miejsce, najlepszy bramkarz, król strzelców

2017-10-28 - udział w XXV Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Starosty człuchowskiego w Debrznie -  I miejsce, najlepszy strzelec, najlepszy zawodnik                          

2017-09-29 - udział w Trampolina Cap - II miejsce, najlepszy bramkarz, puchar fair play

2017-09-28 - organizacja i udział w VIII Memoriale Kazimierza Bitkowskiego - I i III miejsce, najlepszy bramkarz, najlepszy strzelec, najmłodszy zawodnik

PIŁKA SIATKOWA

2018-06-014/15 - udział w XIII Mistrzostwach Polski MOW w Piłce Siatkowej Plażowej w Lidzbarku Warmińskim - V i VI miejsce

2017-12-05/06 - udział w IV Mikołajkowych Mistrzostwach Polski w Halowej Piłce Siatkowej w Lidzbarku Warmińskim  - III i VI miejsce

LEKKOATLETYKA

2018-05-10 - organizacja i udział w XXXVI Mistrzostwach Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych dla wychowanków mow - I i III miejsce

2017-10-22 - udział w XVI Ogólnopolskim Biegu Przełajowym z okazji odzyskania Niepodległości  w Krupskim Młynie - indywidualnie I i II miejsce, drużynowo - I miejsce

WĘDKARSTWO:

2018-06-09/10 - udział w V Mistrzostwach Polski w Wędkarstwie Spławikowym w Rudach - V miejsce      

UNIHOKEJ:

2018-06-16 - udział w Festiwalu Unihokeja w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku -

2017-11-25 - udział w Małej Lidze Unihokeja w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku  - III miejsce, najlepszy zawodnik

 

Polityka prywatności

Utworzona w lutym 2016

Przez: <JK>