TENIS STOŁOWY:

czerwiec 2011 r. - XIII Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Placówek Wychowawczych w Strzelnie - drużynowo I miejsce, indywidualnie - III

 

grudzień 2010 - IV Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOW w Debrznie - indywidualnie I miejsce, grupowo - III miejsce

 

październik - grudzień 2010 - udział w Regionalnej Lidze Tenisa Stołowego zorganizowanej przez TKKF - „Radziejowianka”

 

kwiecień 2010 - organizacja i udział w XXV Mistrzostwach Polski MOW w tenisie stołowym - Włocławek - drużynowo I miejsce indywidualnie II i IV miejsce

 

styczeń - kwiecień 2010 - udział w Regionalnej Lidze Tenisa Stołowego zorganizowanej przez TKKF - „Radziejowianka”

 

PIŁKA NOŻNA:

marzec 2011 r. - Mistrzostwa Polski wychowanków Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych do lat 18 w Halowej Piłce Nożnej w Babimoście - IV miejsce,

maj 2011 r. - II Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej „Orlik 2012” o Puchar Starosty Powiatu człuchowskiego w Debrznie - III miejsce

maj 2011 r. - XV Międzynarodowe Zawody w Trójboju Sportowym w Kamionku Wielkim - indywidualnie IV, VI, I, III, I, drużynowo III

maj 2011 r. - Mistrzostwa Polski MOW w Piłce Nożnej „Szóstek” na boiskach trawiastych w Puławach - III miejsce

listopad 2010 - udział w XVIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej MOW o puchar starosty powiatu człuchowskiego w Debrznie - II miejsce, najlepszy strzelec Turnieju

listopad 2010 - udział w IV Turnieju Piłki Halowej placówek wychowawczych w Strzelnie - V miejsce, VI miejsce

październik 2010  - udział w Turnieju o Puchar Dyrektora MOW w Kielcach - II miejsce

czerwiec 2010 - udział w Mistrzostwach Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w piłkarskich „6” na boiskach trawiastych w Puławach  - I miejsce

marzec 2010 - udział w IX Mistrzostwach Polski MOW w Halowej Piłce Nożnej w Babimoście - I miejsce, najlepszy zawodnik Mistrzostw

maj 2010 - udział w IX Mistrzostwa Polski MOW w „6” piłkarskich na boiskach trawiastych w Zawichoście - I miejsce

 

PIŁKA SIATKOWA:

czerwiec 2011- VI Mistrzostwa Polski MOW w Piłce Plażowej (dwójek) w Lidzbarku Warmińskim - drużynowo III miejsce, indywidualnie III

 

czerwiec 2010 - XIII Mistrzostwa Polski MOW w piłce siatkowej w Krupskim Młynie - II miejsce

 

czerwiec 2010 - V Mistrzostwa Polski MOW w Siatkowej Piłce Plażowej w Lidzbarku Warmińskim - I miejsce

 

 

LEKKOATLETYKA:

czerwiec 2011 r. - XVIII Wielobój Lekkoatletyczny o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Debrznie - II miejsce

maj 2011 r. - XXIX Drużynowe Mistrzostwa Polaki w Sztafetowych Biegach Przełajowych dla wychowanków mow - I i IX miejsce

maj 2011 r. - XV Międzynarodowe Zawody w Trójboju Sportowym w Kamionku Wielkim - indywidualnie IV, VI, I, III, I, drużynowo III

październik 2010 - udział w XVIII Włocławskim Biegu Dzieci i Młodzieży poświęcony pamięci męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki - gimnazjum - II, V, VII, VIII miejsce, ponadgimnazjalne – III, IV, VII, X miejsce, za udział masowy - III miejsce

październik 2010 - udział w Mistrzostwach Włocławka w sztafetowych biegach przełajowych

październik 2010 r. - udział wVII Ogólnopolskim Bieg Przełajowy z okazji Święta Niepodległości w Krupskim Młynie - indywidualnie - I. II miejsce, grupowo II miejsce

wrzesień 2010 - udział w Mistrzostwach Włocławka w Indywidualnych Biegach Przełajowych

kwiecień 2010 - udział w XVI Wieloboju Lekkoatletycznym MOW o Puchar Starosty człuchowskiego w Debrznie - indywidualnie - I i III miejsce, drużynowo I miejsce

maj 2010 - organizacja i udział w XXVIII Mistrzostwach Polski MOW w biegach przełajowych - Włocławek - drużynowo - I miejsce (nowy rekord biegu indywidualnego oraz drużynowego)

 

SZACHY:

marzec 2011 r. - „Weekend szachowy” w Namysłowie - IV miejsce

marzec 2010 - Turniej Szachowy „Namysłów 2010” - indywidualnie IV, drużynowo III

 

UNIHOKEJ:

grudzień 2010 - organizacja i udział w Turnieju o Puchar DGS we Włocławku placówek opiekuńczo - wychowawczych w unihokeju - II miejsce

 

LIGA STRZELECKA:

sezon 2010/2011 - udział w SzkolnejLidze Strzeleckiej Regionu Włocławskiego - indywidualnie - 7, 10, 22, 26, 30 miejsce na 113, zespołowo - 3 miejsce na 19 szkół

Utworzona w lutym 2016

Przez: <JK>