TENIS STOŁOWY:

2015-04-24/26 - organizacja i udział w XXX Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym - drużynowo V miejsce, indywidualnie: VII, IX... najmłodszy zawodnik Daniel Łuczak

2014-12-18 - udział w Gwiazdkowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora MOW w Debrznie: kategoria VI klasa: I miejsce - Tomasz Brzozowski, II Dawid Andrzejewski, IV Szymon Wyrzykowski, V Alan Zieminski, kategoria  gimnazjum: III miejsce - Mikołaj Słomiński, IV Daniel Łuczak, V Radosław Buda, IX Cyprian Broda, kategoria grupowa: I miejsce

2014/2015 - udział w Regionalnej Lidze Tenisa Stołowego zorganizowanej przez TKKF - „Radziejowianka”

PIŁKA NOŻNA:

2015-06-17 - udział w Wiosennym Turnieju Ośrodków Wychowawczych w piłce nożnej w Mogilnie - III miejsce

2015-06-10 - udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej "Master Cup" o Puchar Dyrektora MOS nr 2 we Wrocławiu - III miejsce

2015-05-19 - udział w XIV Eliminacjach do Mistrzostw Polski MOW w "6" Piłkarskich na Boiskach Trawiastych w Lidzbarku Warmińskim - III miejsce

2015-04-09 - udział w II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Hufca 2-5 we Włocławku - IV miejsce

2015-03-21 - udział w eliminacjach do XIV Mistrzostw Polski MOW w Halowej Piłce Nożnej w Borowiu - III miejsce, najlepszy strzelec - Mikołaj Słomiński

2015-01-10 - udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOW w Kielcach - I miejsce, najlepszy strzelec Mikołaj Słomiński, najlepszy bramkarz - Szymon Mikołajczyk

2014-11-29 - udział w Świątecznym Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Komendanta Hufca 2 - 5 we Włocławku - I i III miejsce, najlepszy strzelec Mikołaj Słomiński

2014-11-15 - udział w XXII Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Debrznie - III miejsce

2014-10-25 - udział w IX Turnieju Piłki Halowej Placówek Wychowawczych w Strzelnie

2014-10-03 - udział w VII Pikniku Piłkarskim o Puchar Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia - II miejsce

2014-09-27 - organizacja IV Memoriału Kazimierza Bitkowskiego - I i III miejsce, król strzelców, najmłodszy zawodnik, najlepszy obrońca, najlepszy strzelec

PIŁKA SIATKOWA:

2015-06-11/16 - udział w X Mistrzostwach Polski MOW w Piłce Siatkowej Plażowej w Lidzbarku Warmińskim - III i VIII miejsce

2015-05-09/10 - udział w XVIII Mistrzostwach Polski MOW w piłce siatkowej w Krupskim Młynie - V miejsce

LEKKOATLETYKA:

2015-05-13 - organizacja i udział w XXXIII Drużynowych Mistrzostwach Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych dla wychowanków mow - V i VII miejsce

2014-10-25 - udział w VIII Ogólnopolskim Biegu Przełajowym - Krupski Młyn - I miejsce drużynowo, I miejsce indywidualnie Kamil Drearski, III Krystian Budzyń, V Szymon Mikołajczyk

2014-10-10 - udział w Mistrzostwach Włocławka w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2014-09-29 - udział w Mistrzostwach Włocławka w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 UNIHOKEJ :

2014-12-13 - udział i organizacja XI Turnieju Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych o Puchar Dyrektora MOW w unihokeju - I, III miejsce, najlepszy strzelec Mikołaj Słomiński


LIGA STRZELECKA:

Szkolna Liga Strzelecka Regionu Włocławskiego z karabinku pneumatycznego i kbks w roku szkolnym 2014/2015 w kategorii ponadgimnazjalnej chłopców

WĘDKARSTWO:

2015-06-14 - udział w II Mistrzostwach Polski w Wędkarstwie Spławikowym MOW w Rudach - IV miejsce

TENIS STOŁOWY:

2013/2014 - udział w Regionalnej Lidze Tenisa Stołowego zorganizowanej przez TKKF - „Radziejowianka” - VI miejsce

2014-04-11-13 - organizacja i udział w XXIX Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym - drużynowo I miejsce, indywidualnie I, III

 

PIŁKA NOŻNA:

2014-06-16 - udział w III Wiosennym Turniej Ośrodków Wychowawczych w piłce nożnej w Mogilnie - I miejsce, najlepszy strzelec Maciej Pasiewicz, najlepszy piłkarz Mateusz Miastowski

2014-06-05 - udział w XIII Mistrzostwach Polski MOW w Piłkarskich "6" na boiskach trawiastych w Puławach - II miejsce, najlepszy zawodnik Mistrzostw Mateusz Miastowski

2014-05-27 - udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta 2-5 ŚHP - II miejsce

2014-05-19 - udział w eliminacjach do XIII Mistrzostw Polski MOW w Piłkarskich "6" na boiskach trawiastych w Lidzbarku Warmińskim - I miejsce, najlepszy zawodnik Mikołaj Słomiński

2014-05-17 - udział w II Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej „Master Cup” O Puchar Dyrektora MOS nr 2 we Wrocławiu - I miejsce, najlepszy zawodnik Mateusz Miastowski

2014-03-15 - udział w XIII eliminacjach do Mistrzostw Polski MOW w Halowej Piłce nożnej w Bielicach - II miejsce

2013-11-16 - udział w XXI Halowym Turnieju Piłki Nożnej MOW o Puchar Starosty Człuchowskiego w Debrznie - I miejsce

2013-10-26 - udział w VIII Turnieju Piłki Halowej Placówek Wychowawczych w Strzelnie - II miejsce

2013-10-05 - udział w VI Pikniku Piłkarskim o Puchar Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia - I miejsce, najlepszy zawodnik Turnieju, najlepszy bramkarz

2013-09-28 - organizacja III Memoriału Kazimierza Bitkowskiego - II i IV miejsce, król strzelców, najmłodszy zawodnik

 

PIŁKA SIATKOWA:

2014-06-13/14 - udział w IX Mistrzostwach Polski MOW w Piłce Siatkowej Plażowej w Lidzbarku Warmińskim - V i IX miejsce, nagroda fair play

2014-06-07/08 - udział w XVII Mistrzostwach Polski MOW w Piłce Siatkowej w Krupskim Młynie - I miejsce, najlepszy zawodnik Kamil Cejmer


LEKKOATLETYKA:

2014-05-14 - organizacja i udział w XXXII Drużynowych Mistrzostwach Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych - II i X miejsce, rekord mow w indywidualnej sztafecie

2013-10-26 - udział w VIII Ogólnopolskim Biegu Przełajowym - Krupski Młyn - II miejsce drużynowo i II miejsce indywidualnie

2013-10-10 - udział w Mistrzostwach Włocławka w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2013-09-27- udział w Mistrzostwach Włocławka w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

UNIHOKEJ :

2013-12-14 - organizacja X Turnieju o Puchar Dyrektora MOW we Włocławku placówek opiekuńczo - wychowawczych w unihokeju - II miejsce, najlepszy strzelec

 

KRĘGLE:

2014-05-11 - udział w Turnieju kręglarskim zorganizowanym przez Włocławsko - Brodnicki Klub Sportowy "Pionek" we Włocławku - I i II miejsce indywidualnie

 

LIGA STRZELECKA:

Szkolna Liga Strzelecka Regionu Włocławskiego z karabinku pneumatycznego i kbks w roku szkolnym 2013/2014 w kategorii ponadgimnazjalnej chłopców - X miejsce

 

WĘDKARSTWO:

2014-06-14 - Pierwsze Mistrzostwa Polski MOW w wędkarstwie spławikowym w Rudach - VI miejsce, największą rybę złowił Rafał Smoliński

Polityka prywatności

Utworzono: marzec 2021r.

Przez: <JK>