OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016/2017

TENIS STOŁOWY

2017-04-28/30 - organizacja i udział XXXII Mistrzostwach Polski MOW w Tenisie Stołowym - drużynowo - III miejsce, indywidualnie -

2016-12-14 - udział w XII Gwiazdkowym Turnieju Tenisa Stołowego w Debrznie - I miejsce

PIŁKA NOŻNA

2017-05-31 - udział w XVI Mistrzostwach Polski MOW w piłce nożnej „6” na boiskach trawiastych  w Puławach - II miejsce

2017-05-18 - udział w XVI Eliminacjach do Mistrzostw Polski MOW w „6” piłkarskich na boiskach trawiastych w Lidzbarku Warmińskim - I miejsce

2017-04-20 - udział w IV Turnieju Piłki Nożnej o puchar Komendanta 2-5 Hufca Pracy we Włocławku - III i IV miejsce

2017-03-25 - udział w Eliminacjach do XVI Mistrzostw Polski MOW w Halowej Piłce Nożnej Borowie 2017 - III miejsce

2016-12-10 - udział w V Jesiennym Halowym Turnieju Ośrodków Wychowawczych w piłce nożnej w Mogilnie - I miejsce, najlepszy bramkarz - Dawid Kudła

2016-12-02/03 - udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOW organizowany w ramach obchodów związanych z 10 leciem istnienia placówki          - I miejsce

2016-11-19 - udział w XXIV Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Starosty człuchowskiego - II miejsce

2016-10-22 - udział w XI Turnieju Piłki Halowej Placówek wychowawczych w Strzelnie - II miejsce, najlepszy zawodnik - Daniel Łuczak

2016-09-27 - organizacja i udział w VI Memoriale Kazimierza Bitkowskiego - VI miejsce

2016-09-21 - udział w V Ogólnopolskim Turnieju piłki nożnej o puchar Dyrektora MOW Mrowiny - II miejsce, najlepszy obrońca - Patryk Sobczak, najlepszy zawodnik - Krystian Wilczewski

PIŁKA SIATKOWA

2017-06-08/10 - udział w XII Mistrzostwach Polski MOW w Piłce Siatkowej Plażowej w Lidzbarku Warmińskim – VIII i IX miejsce

2016-12-06/05 udział w III Mikołajkowych Mistrzostwach Polski w Halowej Piłce Siatkowej w Lidzbarku Warmińskim  - I miejsce

LEKKOATLETYKA

2017-05-16 - organizacja i udział w XXXV Mistrzostwach Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych dla wychowanków mow - II i VI miejsce

2016-10-22 - udział w XIV Ogólnopolskim Biegu Przełajowym z okazji odzyskania Niepodległości w Krupskim Młynie - II miejsce, postawa fair play – Maciej Janiszewski,

2016-09-30 - udział w Mistrzostwach Włocławka w Indywidualnych Biegach Przełajowych - V miejsce - Szymon Wyrzykowski, IX miejsce - Jakub Wilczyński

WĘDKARSTWO:

2017-06-10/11 - udział w XII Mistrzostwach Polski w Wędkarstwie Spławikowym w Rudach - VI miejsce

Utworzona w lutym 2016

Przez: <JK>